Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 Eur Pristatymas
0,00 Eur Viso

Krepšelis Pirkti

UAB „ORTOPEDIJOS PASLAUGŲ KLINIKA“ suburtas profesionalus patyrusių ir jaunų energingų specialistų kolektyvas, kuris kiekvieno paciento problemas sprendžia individualiai. Įmonėje konsultuoja ir gydymą bei ortopedijos technines priemones paskiria aukščiausios kvalifikacijos gydytojai specialistai – ortopedai-traumatologai bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai. Patyrę ir atsakingi ortopedai-protezuotojai bei ortopedai-technikai užsako, pagamina ir individualiai pritaiko ortopedijos technines priemones:

  • po galūnių amputacijų – rankų ir kojų protezus;
  • po traumų ir kitų susirgimų – rankų, kojų, stuburo plastikinius ir tekstilinius įtvarus, korsetus;
  • avalynės įdėklus, skirtus gydymui, reabilitacijai, sportui ir kasdieniniam naudojimui;
  • kitus ortopedinės paskirties gaminius ir įvairias pagalbines priemones neįgaliems žmonėms.

Mūsų vizija – būti profesionalia, dinamiška ir konkurencinga ortopedijos techninių priemonių gamybos ir prekybos įmone.

Įmonės misija – aprūpinti gyventojus atsakingai ir kokybiškai pagamintomis ortopedijos techninėmis priemonėmis, užtikrinančiomis aukštesnę jų gyvenimo kokybę. 

UAB „ORTOPEDIJOS PASLAUGŲ KLINIKA“ taikomas lankstus pacientų aptarnavimas. Glaudžiai bendradarbiaujame su įvairiomis medicinos įstaigomis, neįgalius pacientus vizituojame ir konsultuojame jų gyvenamosiose vietose, ortopedijos techninės priemonės užsakomos, gaminamos ir pritaikomos beveik visoje Lietuvoje. Gamyboje naudojamos kokybiškos, nekenksmingos ir saugios žaliavos, iš kurių gaminamos ortopedijos priemonės yra puikiai vertinamos gydytojų ir pacientų.

Mūsų gaminamos ortopedijos techninės priemonės yra aprobuotos Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos, atitinka Europos direktyvos 93/42/EEB reikalavimus ir Lietuvos medicinos normos MN 4:2009 būtinuosius reikalavimus. Visiems mūsų gaminiams yra taikomi garantiniai įsipareigojimai.

Įmonė yra sudariusi sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, todėl atsižvelgiant į paciento diagnozę ortopediniai gaminiai bei gydytojų konsultacijos yra visiškai arba iš dalies kompensuojami pagal nustatytą tvarką.